Požární sport

XVI. Ročník soutěže o pohár místostarosty obce Dětmarovice

Soutěž Golkovice 22.6.2019

Soutěž Dětmraovice

V sobotu 5.10.2013 se naše smíšené neradské družstvo opět účastnilo závodů v požárním útoku. Soutěž proběhla netradičně, takzvaným " kuláním" :-) a přivezli jsme si opět další pohár do sbírky. V kategorii žen jsme získali 1.místo. Přestože jsme měli smíšené družstvo, byli jme zařazeni do kategorie žen. Kdyby tomu tak nebylo, získali bychom pohár za 2.místo v kategorii mužů. Každopádně další úspěch je doma a jsme rádi, že se našemu družstvu letos tak dařilo. Díky všem, kteří reprezentují náš sbor v požárním sportu.

Soutěž Věřňovice

V sobotu 7.9.2013 náš sbor, po několikaleté přestávce, opět uspořádal  soutěž v požárním útoku. Soutěž se konala na fotbalovém hřišti ve Věřňovicích a nesla název " O Pohár starosty obce ". Za krásného slunečného počasí se našim družstvům dařilo a opět si můžeme přidat další poháry do sbírky. Soutěžilo se ve třech kategoriích - Muži, Ženy a Staří pánové. Přestože se v kategorii Muži našemu družstvu nedařilo a získali neplatný pokus, tak družstva žen a starých pánů přinesla našemu sboru krásné 1. a 2. místo.

Proto pevně věřím, že příští rok to naši Muži napraví a za minimálně stejné účasti jako letos, ukáží, že i oni umí zabojovat. Zároveň touto cestou děkuji všem účastníkům za podporu a našemu lutyňskému Obecnímu úřadu za pomoc.Děkuji

Blanka Bystroňová, starostka SDH

Ostrava-Martinov, Mistřovice a Petřvald

Za posledních čtrnáct dní se naše děvčata zúčastnila celkem tří závodů. Některé byly úspěšnější některé méně, ale nakonec se snaha a pravidelné tréninky vyplatily a přivezly nám z Petřvaldu další pohár do sbírky. Takže zde je fotka z Petřvaldu s pohárem za krásné druhé místo.

Soutěž Rychvald

V pátek 5.7.2013 se naše smíšené družstvo, ve složení : Lukáš Prokop, Blanka Bystroňová, Michal Bystroň, Markéta Čalíková, Martin Zembol, Tereza Bystroňová a Kateřina Hurdíková, zúčastnilo soutěže v požárním útoku s překážkou. Soutěž se konala za hasičskou zbrojnicí v Rychvalu a naše družstvo se umístilo na krásném sedmém místě. Účast byla, stejně jako předchozí léta,hojná. Soutěžních družtev bylo tentokráte patnáct a zúčastnil se jí rovněž družební sbor ze slovenského Richvaldu.

Soutěž Orlová-město

Dne 22.6.2013 mělo naše nově založené družstvo žen premiéru na závodech v Orlové-městě. Děvčata se snažila a navzdory počáteční nervozitě zabojovala a vyhrála našemu sboru krásné druhé místo.

Gratulujeme!!! A přejeme mnoho dalších úspěchů!

ZALOŽENÍ ŽENSKÉHO DRUŽSTVA

V květnu tohoto roku jsme opětovně založili, po několikaleté přestávce, ženské družstvo, které bude náš sbor reprezentovat na soutěžích v požárním sportu.